Akademia Odchudzania z Lady Fitness Club i „Gazetą Wrocławską”

23.02.2015

12-osobowa grupa wrocławianek odchudza się w Lady Fitness Club. Trenerzy klubu dokonali analizy sprawności każdej z uczestniczek i przygotowali dla niej plan treningowy. Postępy uczestniczek relacjonuje co tydzień Gazeta Wrocławska.

Panie otrzymały kartę uprawniającą je do nielimitowanego udziału we wszystkich zajęciach fitness, ćwiczeń na siłowni oraz korzystania z sauny. Prowadzą też dzienniczek z notatkami dotyczącymi wszystkich posiłków w ciągu dnia.

- To już czwarta edycja naszego programu odchudzającego. Z doświadczenia wiemy, że jego bardzo ważnym elementem są właśnie te spotkania. Uczestniczki poprzednich edycji śmiały się, że to trochę jak mitingi w grupie AA i coś w tym jest – dzięki wsparciu innych kobiet, które również starają się osiągnąć ładną sylwetkę i małemu zastrzykowi rywalizacji udaje się to, co nie wychodziło dotąd w pojedynkęzaznacza dietetyk Iga Gołębiowska, właścicielka klubu Lady Fitness.


Finał Akademii Odchudzania zaplanowany jest na koniec maja. Wówczas, po prawie trzech miesiącach treningów i diety z całej grupy uczestniczek zostaną wybrane dwie zwyciężczynie - pani która straci najwięcej kilogramów oraz ta, która straci największy procent tkanki tłuszczowej.

Dla zwyciężczyń przewidziano metamorfozę – nową szczuplejszą sylwetkę podkreślą ubrania dobrane przez stylistę, fryzura i makijaż. Na pamiątkę panie otrzymają zdjęcia, które zrobi profesjonalna fotograf, a także atrakcyjne nagrody – niespodzianki.


O Akademii Odchudzania można przez cały czas trwania programu co sobotę czytać w Magazynie Rodzinnym Gazety Wrocławskiej.Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach