Aktualności

Wrocławska przedpremiera filmu 27.02.2017 Wrocławska przedpremiera filmu "Pokot" w DCF-ie

W dniu 23 lutego br. mieliśmy olbrzymią przyjemność i zaszczyt współorganizować uroczystą premierę filmu "Pokot" we Wrocławiu.

Chcesz wiedzieć więcej?
ELPARTNERS klientem PRoud Voice 27.02.2017 ELPARTNERS klientem PRoud Voice

W gronie naszych Klientów witamy firmę ELPARTNERS, zajmującą się pozyskiwaniem dotacji ze środków Unii Europejskiej oraz prowadzeniem i rozliczaniem projektów.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zwiększamy zakres usług dla Dolnośląskiego Centrum Filmowego 26.01.2017 Zwiększamy zakres usług dla Dolnośląskiego Centrum Filmowego

Wraz z końcem stycznia rozpoczęliśmy świadczenie dodatkowych usług agencyjnych dla Dolnośląskiego Centrum Filmowego - czterosalowego kina z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Piłsudskiego 64a.

Chcesz wiedzieć więcej?
Loop music na imprezie firmowej w Novocainie 17.01.2017 Loop music na imprezie firmowej w Novocainie

12 stycznia br. zespół Loop music, którego managementem się zajmujemy, uświetnił swoim koncertem zamkniętą imprezę firmową we wrocławskiej restauracji Novoicaina.

Chcesz wiedzieć więcej?
Wesołych Świąt! 23.12.2016 Wesołych Świąt!

Niech nadchodzący Nowy Rok 2017 będzie tym rokiem, w którym spełnicie wszystkie marzenia, a każdy jego dzień niech niesie ze sobą sukcesy tak zawodowe, jak i w życiu osobistym! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam, aby upłynęły one w magicznej, rodzinnej atmosferze i były okazją do relaksu w gronie najbliższych!

Chcesz wiedzieć więcej?
Importuj z Nami docenione! 23.11.2016 Importuj z Nami docenione!

Miło nam poinformować, że nasz Klient, firma Importuj Z Nami, otrzymał prestiżowy Znak Jakości "Laur Eksperta".

Chcesz wiedzieć więcej?
Drugie urodziny restauracji P2 za nami! 23.11.2016 Drugie urodziny restauracji P2 za nami!

Weekend 18 i 19 listopada upłynął pod znakiem hucznie obchodzonych 2. urodzin wrocławskiej restauracji, które mieliśmy przyjemność organizować.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zajmujemy się promocją restauracji P2 w mediach społecznościowych 16.11.2016 Zajmujemy się promocją restauracji P2 w mediach społecznościowych

Od października przejęliśmy prowadzenie profili restauracji P2 Dinner & Bar na Facebooku i Instagramie.

Chcesz wiedzieć więcej?
Restauracja P2 świętuje drugie urodziny! 14.11.2016 Restauracja P2 świętuje drugie urodziny!

Koncert wrocławskiego zespołu LOOP music, set didżejski, potrawy z dziczyzny i gęsiny przygotowane specjalnie na tę okazję oraz drinki i koktajle w atrakcyjnych cenach to tylko część atrakcji przygotowanych na 2. urodziny restauracji P2 Dinner & Bar, które odbędą się w dniach 18 i 19 listopada.

Chcesz wiedzieć więcej?
Nowa identyfikacja wizualna ProudVoice 08.09.2016 Nowa identyfikacja wizualna ProudVoice

Wraz z końcem wakacji zadebiutowała nowa identyfikacja wizualna naszej firmy. Nowe logo można na razie oglądać na oficjalnym profilu na Facebooku oraz naszych materiałach drukowanych.

Chcesz wiedzieć więcej?
Pizza Nel Parco w obiektywie 18.08.2016 Pizza Nel Parco w obiektywie

Rośnie popularność instagramowego profilu Pizza Nel Parco. Lokal znajduje w pobliżu malowniczego Parku Szczytnickiego, a włoska pizza coraz częściej towarzyszy spacerowiczom i fanom pikników.

Chcesz wiedzieć więcej?
Sesja zdjęciowa LOOP music 18.08.2016 Sesja zdjęciowa LOOP music

W toku prac nad nową stroną internetową zespołu LOOP music zorganizowaliśmy sesję fotograficzną.

Chcesz wiedzieć więcej?
Yammi Wraps na Instagramie 16.08.2016 Yammi Wraps na Instagramie

Profil Yammi Wraps - sieci restauracji serwującej zdrowy fast food, zdobywa coraz większą rzeszę obserwatorów. Szczególnie lubiane są plenerowe zdjęcia z wrocławskimi krasnalami.

Chcesz wiedzieć więcej?
fitWRO aktywnym partnerem miasta 12.08.2016 fitWRO aktywnym partnerem miasta

Wrocławska marka sportowa fitWRO już od 1,5 roku aktywnie angażuje się w życie miasta i jest ważnym partnerem wydarzeń promujących zdrowy tryb życia.

Chcesz wiedzieć więcej?
Pracowita pierwsza połowa 2016 roku w Importuj z Nami 18.07.2016 Pracowita pierwsza połowa 2016 roku w Importuj z Nami

Między styczniem a czerwcem nasz Klient uczestniczył w licznych konferencjach branżowych oraz imprezach wystawienniczych. Współorganizowaliśmy udział Importuj z Nami w tych wydarzeniach.

Chcesz wiedzieć więcej?
Prestiżowe wyróżnienia dla BMETERS Polska 06.07.2016 Prestiżowe wyróżnienia dla BMETERS Polska

Nasz Klient, BMETERS Polska, jeden z czołowych producentów urządzeń do opomiarowania mediów w naszym kraju, otrzymał w ostatnim okresie kilka prestiżowych nagród branżowych: Gazelę Biznesu, Geparda Biznesu oraz Najlepsze w Polsce.

Chcesz wiedzieć więcej?
Letni konkurs w Yammi Wraps 06.07.2016 Letni konkurs w Yammi Wraps

Sieć restauracji Yammi Wraps zaprasza do wzięcia udziału w letnim konkursie. To okazja, aby stworzyć własny, świeżo wyciskany sok, który trafi do sprzedaży na cały miesiąc.

Chcesz wiedzieć więcej?
Pizza Nel Parco w rankingu 06.07.2016 Pizza Nel Parco w rankingu "Gazety Wyborczej" na najlepszą pizzę we Wrocławiu

Internetowe wydanie wrocławskiej "Gazety Wyborczej" przygotowało listę najlepszych miejsc w mieście, gdzie można zjeść pizzę. Nie zabrakło na niej naszego Klienta - restauracji Pizza Nel Parco.

Chcesz wiedzieć więcej?
Importuj z Nami na targach China Homelife Show w Nadarzynie k. Warszawy. 01.07.2016 Importuj z Nami na targach China Homelife Show w Nadarzynie k. Warszawy.

Nasz klient, wrocławska firma Importuj z Nami, patronowała największym w Europie Środkowo-Wschodniej targom w całości poświęconym importowi towarów z Chińskiej Republiki Ludowej.

Chcesz wiedzieć więcej?
BRAVE: Forbidden Cinema – filmowa część BRAVE FESTIVAL w DCF-ie 28.06.2016 BRAVE: Forbidden Cinema – filmowa część BRAVE FESTIVAL w DCF-ie

W dniach od 1 do 14 lipca w Dolnośląskim Centrum Filmowym trwać będzie na filmowa część BRAVE FESTIVAL, którego tematem w tym roku są „Outcasts – Wykluczeni”.

Chcesz wiedzieć więcej?

Nowy browar w województwie łódzkim. Otwarcie już 22 kwietnia! 21.04.2016 Nowy browar w województwie łódzkim. Otwarcie już 22 kwietnia!

22 kwietnia na mapie Uniejowa otworzy się nowe miejsce, które zachwyci każdego miłośnika złocistego trunku i wyśmienitej kuchni. Browar Wiatr to wyjątkowe połączenie browaru rzemieślniczego, restauracji, regionalnych delikatesów oraz hotelu.

Chcesz wiedzieć więcej?
PRoud Voice życzy wspaniałych Świąt Wielkiej Nocy! 24.03.2016 PRoud Voice życzy wspaniałych Świąt Wielkiej Nocy!

Z okazji nadchodzących świąt wielkanocnych zespół PRoud Voice składa życzenia uśmiechu, radości, wszelkiej pomyślności i słońca każdego dnia!

Chcesz wiedzieć więcej?
Social Media Yammi Wraps i Pizza Nel Parco w rękach Proud Voice 07.03.2016 Social Media Yammi Wraps i Pizza Nel Parco w rękach Proud Voice

Od 1 marca br. zajmujemy się prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych dla restauracji Yammi Wraps i Pizza Nel Parco.

Chcesz wiedzieć więcej?
Browar Wiatr w gronie klientów Proud Voice 02.03.2016 Browar Wiatr w gronie klientów Proud Voice

Rozpoczynamy współpracę z restauracyjnym Browarem Wiatr - nowym miejscem spotkań, ulokowanym w urokliwym miasteczku w województwie łódzkim.

Chcesz wiedzieć więcej?
Targi China Homelife Show z patronatem Importuj z Nami 24.02.2016 Targi China Homelife Show z patronatem Importuj z Nami

W czerwcu w Nadarzynie odbędzie piąta edycja targów China Homelife Show, które wrocławska firma Importuj z Nami, specjalizująca się w obsłudze wymiany handlowej z Azją, objęła swoim patronatem.

Chcesz wiedzieć więcej?
Cykle artykułów w serwisach Infor.pl i eGospodarka.pl. 23.02.2016 Cykle artykułów w serwisach Infor.pl i eGospodarka.pl.

Na cyfrowych łamach portali internetowych Infor.pl i eGospodarka.pl publikowane są artykuły eksperckie, przygotowane przez specjalistów z wrocławskiej firmy doradczej Prometeia.

Chcesz wiedzieć więcej?
IV edycja Akademii Odchudzania Lady Fitness Club już w marcu 22.02.2016 IV edycja Akademii Odchudzania Lady Fitness Club już w marcu

Już 7 marca Lady Fitness Club wraz z "Gazetą Wrocławską" rozpoczną IV edycję Akademii Odchudzania. Trenerzy i dietetyk pomogą uczestniczkom nie tylko zgubić zbędne kilogramy, ale też doradzą, jak zachować szczupłą sylwetkę.

Chcesz wiedzieć więcej?
Importuj z Nami patronem dwunastych warsztatów Mój StartUp - Import z Chin 22.02.2016 Importuj z Nami patronem dwunastych warsztatów Mój StartUp - Import z Chin

Importuj z Nami objęło swym patronatem kolejną edycję warsztatów Mój StartUp - Import z Chin, w ramach których przedsiębiorcy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu wymiany handlowej z Państwem Środka.

Chcesz wiedzieć więcej?
Prywatny szpital kobiecy Medfemina już otwarty 02.11.2015 Prywatny szpital kobiecy Medfemina już otwarty

Dziś rozpoczyna działalność pierwszy we Wrocławiu niepubliczny szpital ginekologiczno-położniczy. Placówka mieści się przy ul. Borowskiej 262. Szpital jest ukierunkowany na przyjmowanie porodów, ale będą w nim również prowadzone operacje ginekologiczne, zabiegi histeroskopii i laparoskopii oraz ginekologii estetycznej.

Chcesz wiedzieć więcej?
Cykl o dotacjach unijnych w 19.10.2015 Cykl o dotacjach unijnych w "Gazecie Wrocławskiej"

Specjaliści z firmy doradczo-konsultingowej Prometeia wraz z redakcją przystępnie opisali zasady przyznawania dotacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Chcesz wiedzieć więcej?
Importuj z Nami uczestniczy w kongresie Asia Trade 17.10.2015 Importuj z Nami uczestniczy w kongresie Asia Trade

Importuj z Nami zostało partnerem bardzo interesującego kongresu poświęconej handlowi z Azją. Asia Trade Know How odbędzie sie w terminie 19-21 listopada w Expo Arena Mazury w Ostródzie.

Chcesz wiedzieć więcej?
FitWRO rozgrzewa Maraton Sportu World Games 2017 15.10.2015 FitWRO rozgrzewa Maraton Sportu World Games 2017

Nasz Klient fitWRO poprowadził bicie rekordu fitnessowego podczas wielkiej imprezy w Hali Stulecia. Uczestnikami imprezy byli m.in. Anna Lewandowska oraz Maciej Zieliński.

Chcesz wiedzieć więcej?
fitWRO partnerem Centrum Stworzonego dla Zdrowia
10.07.2015 fitWRO partnerem Centrum Stworzonego dla Zdrowia

Od 5 lipca do końca wakacji na placu Nowy Targ działa Centrum Stworzone dla Zdrowia. fitWRO, jako partner działań CSdZ, organizuje tam codzienne zajęcia sportowe i warsztaty.

Chcesz wiedzieć więcej?
Pierwsze publikacje dla Prometei 05.07.2015 Pierwsze publikacje dla Prometei

Jak przedsiębiorcy mogą ubiegać się o dofinansowanie? Są różne możliwości. Doskonale znają je specjaliści z Prometeia Capital i Prometeia Venture. A mediach pojawiły się ich pierwsze artykuły eksperckie.

Chcesz wiedzieć więcej?
Prometeia w gronie naszych Klientów 10.06.2015 Prometeia w gronie naszych Klientów

Rozpoczynamy współpracę z firmą konsultingową Prometeia Capital oraz funduszem Prometeia Ventures. Będziemy zajmować się: media relations, social media, strategiami komunikacyjnymi i copywritingiem.

Chcesz wiedzieć więcej?
Proud Voice muzycznie 25.05.2015 Proud Voice muzycznie

Tanecznym krokiem rozpoczynamy współpracę z wrocławskim zespołem muzycznym LOOP music. Żywiołowe podejście do występów, ogrom pracy i mnóstwo pozytywnych wibracji - to dla nas sama przyjemność ze współpracy.

Chcesz wiedzieć więcej?
Drogi dolar uderzy nas po kieszeni 14.05.2015 Drogi dolar uderzy nas po kieszeni

Wysoki kurs dolara oznacza dla przeciętnego konsumenta podwyżkę cen produktów z Chin, od elektroniki po żywność. Więcej o tym w komentarzu eksperta Importuj z Nami w "Gazecie Finansowej".

Chcesz wiedzieć więcej?
Bieg Akademicki z fitWRO 14.05.2015 Bieg Akademicki z fitWRO

W ubiegłą sobotę dwóch naszych klientów, Lady Fitness Club i fitWRO rozgrzewało uczestników Wrocławskiego Biegu Akademickiego w Parku Grabiszyńskim.

Chcesz wiedzieć więcej?
Fachowo o dropshippingu 28.04.2015 Fachowo o dropshippingu

"Dziennik Gazeta Prawna" opublikował artykuł o ryzyku, jakie podejmuje klient korzystający z dropshippingu - popularnej formy e-handlu. Jednym z ekspertów jest Piotr Burzyński, CEO Importuj z Nami.

Chcesz wiedzieć więcej?
Cykl artykułów o Akademii Odchudzania 18.04.2015 Cykl artykułów o Akademii Odchudzania

„Gazeta Wrocławska” co tydzień relacjonuje postępy uczestniczek Akademii Odchudzania zorganizowanej przez Lady Fitness Club. Program ruszył na początku marca i potrwa do czerwca.

Chcesz wiedzieć więcej?
Konferencja dla zarządców 15.04.2015 Konferencja dla zarządców

10 kwietnia odbyła się konferencja „Innowacyjne rozwiązania w efektywnym zarządzaniu zasobami mieszkalnymi” skierowana do administratorów, zarządców i spółdzielni mieszkaniowych.

Chcesz wiedzieć więcej?
Fanpage DCF-u ma już 13 500 fanów 28.03.2015 Fanpage DCF-u ma już 13 500 fanów

Na facebookowym profilu Dolnośląskiego Centrum Filmowego zapowiadamy premiery, informujemy o bieżących wydarzeniach i rozdajemy bilety w konkursach. Codziennie przybywa nam kilkadziesiąt polubień!

Chcesz wiedzieć więcej?
fitWRO w TVP Wrocław 26.03.2015 fitWRO w TVP Wrocław

Wrocławskie kluby fitness skrzyknęły się i stworzyły nową kartę sportową dostępną dla wszystkich wrocławian. Materiał na ten temat pojawił się w programie informacyjnym Pod Lupą.

Chcesz wiedzieć więcej?
Importuj z Nami na konferencji „Pulsu Biznesu” 05.03.2015 Importuj z Nami na konferencji „Pulsu Biznesu”

12 marca we hotelu Park Plaza odbyła się konferencja "Z Polski do Chin - praktyczne wskazówki dla przedsiębiorców", zorganizowana przez bank HSBC i Puls Biznesu. Jednym z prelegentów był Piotr Burzyński, CEO Importuj z nami, który opowiedział zebranym, na co powinien zwrócić uwagę początkujący importer.

Chcesz wiedzieć więcej?
Nowy cykl w DCF-ie 25.02.2015 Nowy cykl w DCF-ie

Od marca w DCF-ie przybył kolejny cykl edukacyjny. Są to Debaty Filmowe organizowane we współpracy z UWR, skierowane głównie do studentów, choć nie tylko. Zainteresowani będą się spotykać w kinie na początku każdego miesiąca we wtorek o godz. 18.30, a po filmie dyskutować w Piano Barze. Bilety 10 zł.

Chcesz wiedzieć więcej?
Akademia Odchudzania z Lady Fitness Club i „Gazetą Wrocławską” 23.02.2015 Akademia Odchudzania z Lady Fitness Club i „Gazetą Wrocławską”

12-osobowa grupa wrocławianek odchudza się w Lady Fitness Club. Trenerzy klubu dokonali analizy sprawności każdej z uczestniczek i przygotowali dla niej plan treningowy. Postępy uczestniczek relacjonuje co tydzień Gazeta Wrocławska.

Chcesz wiedzieć więcej?
Wrocławskie kluby fitness wprowadzają wspólną kartę sportową 19.02.2015 Wrocławskie kluby fitness wprowadzają wspólną kartę sportową

To przełom we wrocławskiej ofercie sportowo-rekreacyjnej – z początkiem marca rusza karta fitWRO, która ma być alternatywą dla popularnych kart sportowych wydawanych w firmach przez pracodawców.

Chcesz wiedzieć więcej?
O podróbkach dla „Pulsu Biznesu” 03.02.2015 O podróbkach dla „Pulsu Biznesu”

Nieświadome sprowadzanie podrobionych towarów nie zwalnia przedsiębiorcy z odpowiedzialności. A na importera czyha wiele pułapek — zwłaszcza na chińskim rynku. Mówił o tym w artykule dla „Pulsu Biznesu” Piotr Burzyński, CEO Importuj z Nami.

Chcesz wiedzieć więcej?
Pierwszy we Wrocławiu niepubliczny szpital ginekologiczno-położniczy 12.01.2015 Pierwszy we Wrocławiu niepubliczny szpital ginekologiczno-położniczy

W drugim kwartale 2015 roku w nowo wybudowanym budynku przy ul. Borowskiej we Wrocławiu ruszy pierwszy w mieście niepubliczny szpital ginekologiczno-położniczy.

Chcesz wiedzieć więcej?
Wesołych Świąt życzy PRoud Voice! 24.12.2014 Wesołych Świąt życzy PRoud Voice!

Życzymy Wam pełnych uśmiechu, pomysłów, aromatu i niezapomnianego, rodzinnego smaku Świąt Bożego Narodzenia!

Chcesz wiedzieć więcej?
Yammi Wraps na Instagramie 10.12.2014 Yammi Wraps na Instagramie

O tym, że warto być na Facebooku wiadomo nie od dziś. Restauracja Yammi Wraps przekonała się, że warto także założyć konto na Instagramie.

Chcesz wiedzieć więcej?
Aromatyczne Mikołajki w Lady Fitness Club 07.12.2014 Aromatyczne Mikołajki w Lady Fitness Club

Bezpłatna sauna z aromatycznymi olejkami, darmowe pomiary składu ciała i zajęcia fitness - to plus wiele innych atrakcji przygotowaliśmy dla wrocławianek w Lady Fitness Club.

Chcesz wiedzieć więcej?
Wielka Degustacja nowego menu Yammi Wraps 30.11.2014 Wielka Degustacja nowego menu Yammi Wraps

Zorganizowaliśmy Wielką Degustację nowego menu: wrapów, sałatek, zup z sezonowych warzyw i świeżo wyciskanych soków. Kolejki ustawiały się przez cały dzień! W tym dniu wrocławianie zjedli prawie 1000 wrapów.

Chcesz wiedzieć więcej?
Importuj z Nami radzi w portalu MamBiznes.pl 15.11.2014 Importuj z Nami radzi w portalu MamBiznes.pl

Firma Importuj z Nami przygotowała ośmioodcinkowy cykl artykułów poradniczych dla osób, które są zainteresowane importem z Azji na własną rękę. Jak to robić, by zarobić? Cykl został opublikowany na łamach portalu MamBiznes.pl

Chcesz wiedzieć więcej?
Importuj z Nami promuje wiedzę o imporcie z Chin 25.10.2014 Importuj z Nami promuje wiedzę o imporcie z Chin

Firma Importuj z Nami promuje wiedzę o imporcie z Chin wśród polskich przedsiębiorców. Prezes Piotr Burzyński wystąpi jako prelegent podczas szkolenia dotyczącego współpracy z Chinami, zorganizowanego przez wydawnictwo Explanator.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy na konferencję poświęconą CSR 09.10.2014 Zapraszamy na konferencję poświęconą CSR

Wspieramy konferencję, która odbędzie się 28 października na Uniwersytecie Ekonomicznym i poświęcana jest Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) – jednej z wiodących koncepcji strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem.

Chcesz wiedzieć więcej?
„Zostań Superwoman” w Lady Fitness Club 02.10.2014 „Zostań Superwoman” w Lady Fitness Club

Dla Lady Fitness Club przygotowujemy Dzień Otwarty pod hasłem „Zostań Superwoman”. W programie oprócz zajęć fitnessowych jest mnóstwo atrakcji. Wszystkie bezpłatne.

Chcesz wiedzieć więcej?
Psychodietetyk z Lady Fitness Club w Gazecie Wrocławskiej 30.09.2014 Psychodietetyk z Lady Fitness Club w Gazecie Wrocławskiej

Iga Gołębiowska, psychodietetyk z Lady Fitness Club udziela wywiadu największemu lokalnemu dziennikowi „Gazecie Wrocławskiej”.

Chcesz wiedzieć więcej?
Wodomierze BMETERS w Dzień Dobry TVN 20.09.2014 Wodomierze BMETERS w Dzień Dobry TVN

Dziennikarze programu sprawdzali, co jest bardziej ekonomiczne: zmywanie ręczne czy w zmywarce. Efekty testu sprawdzali na wodomierzu naszego Klienta, firmy BMETERS Polska.

Chcesz wiedzieć więcej?
Pniemy się w górę 15.09.2014 Pniemy się w górę

Agencja Proud Voice zmieniła siedzibę. Nasze biuro nadal mieści się w Rynku w Feniksie, ale nie na drugim piętrze, tylko na trzecim. Mamy teraz ładniejszy widok z okna i więcej miejsca :)

Chcesz wiedzieć więcej?
Importuj z Nami na China Expo Poland 10.09.2014 Importuj z Nami na China Expo Poland

Warszawskie China Expo Poland 2014 (4-6 września 2014 r.) to największa impreza targowa w Polsce dedykowana współpracy biznesowej z Chinami.

Chcesz wiedzieć więcej?
Rozmowa z Piotrem Kucharskim 05.08.2014 Rozmowa z Piotrem Kucharskim

Piotr Kucharski w Browarze Mieszczańskim prowadzi studio kulinarne. Ale przepisu na typowe wrocławskie danie nie zna… Na portalu wroclaw.pl polecamy rozmowę z kucharzem „Dzień Dobry TVN” .

Chcesz wiedzieć więcej?
Lady Fitness Club zaprasza na warsztaty z Piotrem Kucharskim 24.07.2014 Lady Fitness Club zaprasza na warsztaty z Piotrem Kucharskim

Podczas czterogodzinnych zajęć prowadzonych przez świetnego kucharza, którego wszyscy znamy z „Dzień Dobry TVN” będzie można nauczyć się, jak przygotowywać dania pyszne, szybkie i zdrowe. Cena warsztatów to tylko 150 zł.

Chcesz wiedzieć więcej?
W DCF-ie premiera „Szefa” z poczęstunkiem dla widzów 22.07.2014 W DCF-ie premiera „Szefa” z poczęstunkiem dla widzów

W piątek 25 lipca przesympatyczna komedia kulinarna „Szef” trafia na polskie ekrany. DCF przygotował dla widzów degustację smakołyków, których dostarczyły trzy wrocławskie restauracje: Nalanda, Wines&Olives oraz Dobra Karma.

Chcesz wiedzieć więcej?
Wystający brzuszek. Jak się go pozbyć? 12.06.2014 Wystający brzuszek. Jak się go pozbyć?

Odkładanie się tłuszczu na brzuchu to przypadłość mieszkańców krajów rozwiniętych. Przyczyny są najczęściej bardzo prozaiczne: brak ruchu i objadanie się. Znacznie rzadziej rosnący brzuch jest powodowany przez kłopoty genetyczne czy hormonalne.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy na najbliższą konferencję w Krakowie 05.06.2014 Zapraszamy na najbliższą konferencję w Krakowie

Zapraszamy na kolejną konferencję organizowaną przez naszą agencję i firmę BMETERS Polska. Tym razem porozmawiamy o oszczędzaniu wody i energii cieplnej, ochronie przed spalinami i budowie nowoczesnych systemów instalacyjnych.

Chcesz wiedzieć więcej?
Jak zdrowo jeść na mieście? 05.06.2014 Jak zdrowo jeść na mieście?

Cały dzień poza domem, praca, studia, obowiązki... Zabiegani nie mają wyjścia - muszą jeść na mieście. Co wybierać, by nie utyć i nie faszerować się fast foodem?

Chcesz wiedzieć więcej?
Warsztaty tańca brzucha 04.06.2014 Warsztaty tańca brzucha

Szerokie biodra? Oponka w pasie? W tańcu brzucha to atuty! Trzeba tylko nauczyć się kołysać nimi z gracją. Na dwugodzinne warsztaty orientalnego Belly Dance zaprasza Lady Fitness Club.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy na forum inwestycyjne podczas China Homelife Show

25.05.2014 Zapraszamy na forum inwestycyjne podczas China Homelife Show

Wrocławska firma Importuj z Nami jest w gronie partnerów targów China Homelife Show, które odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w terminie 28-30 maja 2014r. Piotr Burzyński, właściciel IzN będzie mówił o tym, jak stawiać pierwsze kroki w imporcie z Chin.

Chcesz wiedzieć więcej?
Wesołych Świąt Wielkanocnych! 19.04.2014 Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Radości wiosennej, atmosfery świątecznej, pisanek kolorowych i zasłużonego odpoczynku, życzy zespół PRoud Voice.

Chcesz wiedzieć więcej?
Konferencja o współpracy gospodarczej z Chinami 22.03.2014 Konferencja o współpracy gospodarczej z Chinami

Jak nawiązać współpracę biznesową z Chińczykami oraz o szansach i zagrożeniach związanych z importem, dowiemy się na konferencji „Współpraca z Chinami - jak osiągać zyski na najbardziej prężnym rynku świata”.

Chcesz wiedzieć więcej?
„Obudź swoją kobiecość” z Lady Fitness Club 15.03.2014 „Obudź swoją kobiecość” z Lady Fitness Club

7 marca w klubie dla kobiet Lady Fitness Club, odbyło się spotkanie pod hasłem „Obudź swoją kobiecość”. Agencja PRoud Voice jako współorganizator wydarzenia, była odpowiedzialna m.in. za promocję w mediach.

Chcesz wiedzieć więcej?
Wyjazd integracyjny zorganizowany dla firmy BMETERS 14.03.2014 Wyjazd integracyjny zorganizowany dla firmy BMETERS

W dniach 7-9 marca zorganizowaliśmy dla pracowników firmy BMETERS pełen atrakcji weekendowy wyjazd integracyjny do Szklarskiej Poręby.

Chcesz wiedzieć więcej?
Importuj z Nami radzi w Bankierze 09.03.2014 Importuj z Nami radzi w Bankierze

Przedsiębiorcy, którzy mieli okazję spotkać się z chińskimi kontrahentami, z pewnością zauważyli różnice w zachowaniu czy sposobie komunikacji pomiędzy delegacją z Europy, a przedstawicielami chińskiej strony.

Chcesz wiedzieć więcej?
Atrakcje dla ciała i ducha na Dzień Kobiet 26.02.2014 Atrakcje dla ciała i ducha na Dzień Kobiet

W piątek 7 marca wrocławianki będą mogły wziąć udział w bezpłatnym spotkaniu pod hasłem „Obudź swoją kobiecość” z okazji Dnia Kobiet. W programie znajdą się, m.in. szkolenie motywacyjne z coachem oraz warsztaty tańca orientalnego.

Chcesz wiedzieć więcej?
PRoud Voice powiększa grono klientów 21.01.2014 PRoud Voice powiększa grono klientów

Od stycznia 2014r. do grona klientów agencji PRoud Voice, dołączyła wrocławska restauracja Stacja Metra. Agencja jest odpowiedzialna za działania z obszaru social media z możliwością rozszerzenia zakresu aktywności.

Chcesz wiedzieć więcej?
Yammi wybrało Proud Voice 05.01.2014 Yammi wybrało Proud Voice

Od grudnia 2013 roku agencja PRoud Voice prowadzi działania z zakresu Public Relations dla sieci restauracji Yammi, która oferuje zdrową kuchnię typu fast food.

Chcesz wiedzieć więcej?
Konferencja zorganizowana dla firmy BMETERS Polska 13.12.2013 Konferencja zorganizowana dla firmy BMETERS Polska

Kolejna w tym roku konferencja dla firmy Bmeters. Ponad 100 gości, partnerów i przedstawicieli mediów w pięknym wnętrzu Hotelu Sofitel we Wrocławiu.

Chcesz wiedzieć więcej?
Najlepsze życzenia świąteczne od PRoud Voice! 10.12.2013 Najlepsze życzenia świąteczne od PRoud Voice!

Dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę oraz życzymy zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych. W Nowym Roku natomiast – samych sukcesów i realizacji wszystkich planów.

Chcesz wiedzieć więcej?
PRoud Voice dla Importuj z Nami 07.11.2013 PRoud Voice dla Importuj z Nami

Od listopada wrocławska agencja PRoud Voice prowadzi działania z zakresu public relations dla firmy Importuj z Nami, specjalizującej się w kompleksowych usługach doradczych w zakresie obsługi importu produktów z krajów azjatyckich.

Chcesz wiedzieć więcej?
Konferencja o poprawie efektywności instalacji w budynkach 
23.10.2013 Konferencja o poprawie efektywności instalacji w budynkach

Firma BMETERS zaprasza na konferencję skierowaną do administratorów, zarządców i spółdzielni zainteresowanych tematyką nowoczesnych rozwiązań stosowanych w systemach instalacji wody i ciepła oraz ochrony przeciwpożarowej.

Chcesz wiedzieć więcej?
Dzień tylko dla kobiet w Lady Fitness Club 10.10.2013 Dzień tylko dla kobiet w Lady Fitness Club

Kurs samoobrony dla kobiet, warsztaty Facefitness, kurs jesiennego makijażu, pilates przy muzyce na żywo i energetyczna zumba – to tylko kilka atrakcji jakie czekają na panie w piątek w klubie Lady Fitness Club.

Chcesz wiedzieć więcej?
Jedyne w Polsce podzielniki kosztów ogrzewania rekomendowane przez ITB 15.09.2013 Jedyne w Polsce podzielniki kosztów ogrzewania rekomendowane przez ITB

Podzielniki firmy BMETERS otrzymały Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej. To jak dotąd pierwsza i jedyna firma w Polsce, której produkty w zakresie rozliczania kosztów ogrzewania są rekomendowane przez państwową jednostkę badawczą.

Chcesz wiedzieć więcej?
PRoud Voice wspiera Centrum Stomatologiczne WellDent 15.06.2013 PRoud Voice wspiera Centrum Stomatologiczne WellDent

Do grona naszych klientów dołączyło Centrum Stomatologiczne WellDent z Wrocławia. W ramach rozpoczętej z końcem maja współpracy, agencja jest odpowiedzialna za realizację strategii działań w zakresie social media.

Chcesz wiedzieć więcej?
Uroczysty bankiet dla firmy BMETERS Polska 10.06.2013 Uroczysty bankiet dla firmy BMETERS Polska

Koncert jazzowy, pokaz barmański, gry kasyno i wyśmienite dania - takie atrakcje zapewniliśmy gościom firmy Bmeters podczas bankietu, który zakończył cykl konferencji branżowych. Majowo-czerwcowe spotkania odbyły się w Warszawie, Trzebnicy, Toruniu i w Czeladzi.

Chcesz wiedzieć więcej?
Pracownicy korporacji pobiegli dla chorej dziewczynki 19.05.2013 Pracownicy korporacji pobiegli dla chorej dziewczynki

Setki pracowników korporacji przebiegło wczoraj w Parku Grabiszyńskiej dla 4-letniej chorej Alicji Nowickiej z Wrocławia. Celem Fundacji Everest, która organizuje bieg, jest pozyskanie środków na rehabilitację dziewczynki.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy na dwudniową konferencję w Warszawie 17.05.2013 Zapraszamy na dwudniową konferencję w Warszawie

4 i 5 czerwca firma BMETERS Polska zaprasza administratorów, zarządców nieruchomości i spółdzielni mieszkaniowych, a także do wszystkich zainteresowanych tematyką oszczędzania energii cieplnej w budynkach mieszkalnych, na dwudniową konferencję w Warszawie.

Chcesz wiedzieć więcej?
Pierwsza majowa konferencja w Trzebnicy za nami 12.05.2013 Pierwsza majowa konferencja w Trzebnicy za nami

W czwartek 9 maja 2013 roku w Hotelu Trzebnica przy ul. Leśnej 2 w Trzebnicy odbyła się pierwsza konferencja, którą zorganizowaliśmy dla firmy BMETERS Polska. W cyklu zaplanowane są jeszcze cztery konferencje - w Czeladzi, Toruniu oraz w Warszawie.

Chcesz wiedzieć więcej?
Pierwsza edycja Biegu Firmowego we Wrocławiu i w Warszawie 21.04.2013 Pierwsza edycja Biegu Firmowego we Wrocławiu i w Warszawie

Zdrowa rywalizacja, promocja aktywnego stylu życia i przede wszystkim pomoc charytatywna – takie idee przyświecają organizatorom Biegu Firmowemu 2013. Partnerem wydarzenia jest agencja Proud Voice.

Chcesz wiedzieć więcej?
Cykl konferencji o oszczędzaniu energii cieplnej w budynkach mieszkalnych 21.04.2013 Cykl konferencji o oszczędzaniu energii cieplnej w budynkach mieszkalnych

BMETERS Polska zaprasza na cykl konferencji skierowany do administratorów, zarządców nieruchomości i spółdzielni mieszkaniowych, a także do wszystkich zainteresowanych tematyką oszczędzania energii cieplnej w budynkach mieszkalnych.

Chcesz wiedzieć więcej?
I edycja Wrocławskiego Dnia Zdrowia pod hasłem 07.03.2013 I edycja Wrocławskiego Dnia Zdrowia pod hasłem "Zbadaj się na zdrowie"

W sobotę 2 marca zorganizowaliśmy badania profilaktyczne pod hasłem „Zbadaj się na zdrowie”. Akcja miała na celu promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. W sumie przebadało się ponad 100 pań po 60-tym roku życia.

Chcesz wiedzieć więcej?
Darmowy osteobus i bezpłatne konsultacje lekarzy specjalistów 19.02.2013 Darmowy osteobus i bezpłatne konsultacje lekarzy specjalistów

W sobotę 2 marca będzie można skorzystać z bezpłatnego badania w kierunku osteoporozy, zmierzyć ciśnienie tętnicze, wykonać analizę składu ciała i skonsultować się z lekarzami specjalistami.

Chcesz wiedzieć więcej?
Karnawał w rytmie Zumby 21.01.2013 Karnawał w rytmie Zumby

Zumba czyli aerobik z elementami tańców latynoamerykańskich, to coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej, która pomaga spalić kalorie, a trening zamienia w dobrą zabawę. W czwartek 24 stycznia każdy będzie mógł wziąć udział w bezpłatnych zajęciach i spróbować swoich sił w latynoskich rytmach.

Chcesz wiedzieć więcej?
Cudownie radosnych Świąt Bożego Narodzenia! 21.12.2012 Cudownie radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Szanowni Państwo! Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, życzymy Państwu dużo radości, zdrowia, ciepła bliskich oraz spełnienia wszystkich marzeń.

Chcesz wiedzieć więcej?
Bezpłatne badania i porady ekspertów 05.12.2012 Bezpłatne badania i porady ekspertów

Konsultacje z ginekologiem, dietetykiem i kosmetyczką oraz porady stylistów i fryzjerów czekają na panie w najbliższy piątek 7 grudnia w klubie Lady Fitness Club. W programie znajdzie się również bezpłatny kurs makijażu sylwestrowego, zabiegi pielęgnacyjne na dłonie oraz zajęcia Zumby.

Chcesz wiedzieć więcej?
PRoud Voice dla Centrum Zdrowia Kobiety Medfemina 23.11.2012 PRoud Voice dla Centrum Zdrowia Kobiety Medfemina

W listopadzie agencja PRoud Voice rozpoczęła współpracę z nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety Medfemina, które oferuje szeroki zakres kompleksowych usług ginekologicznych, położniczych oraz laboratoryjnych.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zatańcz Zumbę w latynoskich rytmach 16.10.2012 Zatańcz Zumbę w latynoskich rytmach

Połączenie tańców latynoamerykańskich, hip-hopu, sztuk walki, tańca brzucha i aerobicu. Mowa o Zumbie, która od niedawna bije rekordy popularności na świecie.W najbliższy czwartek będzie okazja do wzięła udziału w bezpłatnych zajęciach w klubie Casa de la Musica.

Chcesz wiedzieć więcej?
Bezpłatne zajęcia dla Pań w Lady Fitness Club 26.09.2012 Bezpłatne zajęcia dla Pań w Lady Fitness Club

W najbliższy czwartek (4 października) wszystkie panie będą miały okazję do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach fitness i treningach na siłowni. W Lady Fitness Club odbędą się również bezpłatne konsultacje z instruktorami i dietetykami oraz badania składu ciała i wieku metabolicznego.

Chcesz wiedzieć więcej?
PRoud Voice z Lady Fitness Club 21.09.2012 PRoud Voice z Lady Fitness Club

Agencja PRoud Voice rozpoczęła współpracę z prozdrowotnym klubem sportowym Lady Fitness Club, stworzonym wyłącznie dla kobiet. Do zadań agencji należą kontakty z mediami oraz przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacji w zakresie social media.

Chcesz wiedzieć więcej?
Kultowe filmy wracają na ekrany DCF-u 02.08.2012 Kultowe filmy wracają na ekrany DCF-u

Od wtorku 7 sierpnia rusza w Dolnośląskim Centrum Filmowym cotygodniowy cykl „Zagraj to jeszcze raz”, przypominający filmy, które cieszyły się największą popularnością i nie ma ich już w repertuarze kina.

Chcesz wiedzieć więcej?
Kino dla seniorów w DCF-ie 01.08.2012 Kino dla seniorów w DCF-ie

Od 7 sierpnia w każdy wtorek o godz. 12 w Dolnośląskim Centrum Filmowym odbywać się będą projekcje filmów specjalnie wybranych dla dojrzałych widzów, w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Si, Señor!”.

Chcesz wiedzieć więcej?
Powstała interaktywna platforma do zdobywania i wymiany wiedzy - educadvisor.com 14.06.2012 Powstała interaktywna platforma do zdobywania i wymiany wiedzy - educadvisor.com

Pod koniec maja wystartowała wersja testowa nowego ogólnopolskiego portalu edukacyjnego skierowanego do wszystkich, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i dzielić się nią z innymi.

Chcesz wiedzieć więcej?
Przedpremiera 08.05.2012 Przedpremiera "Księstwa" z udziałem reżysera Andrzeja Barańskiego

W czwartek 10 maja o godz. 19.45 w DCF-ie odbędzie się przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Andrzeja Barańskiego „Księstwo“. To ekranizacja autobiograficznej powieści Zbigniewa Masternaka „Niech żyje wolność”. W programie po projekcji znajduje się spotkanie i rozmowa z reżyserem, w której udział wezmą także dziennikarze filmowi: Piotr Czerkawski i Jan Pelczar.

Chcesz wiedzieć więcej?
RoomInspire.com – ruszył nowy portal dla miłośników aranżacji wnętrz

30.04.2012 RoomInspire.com – ruszył nowy portal dla miłośników aranżacji wnętrz

RoomInspire.com to nowy serwis, który powstał z myślą o pasjonatach wnętrz i designu. Portal ma być źródłem inspiracji dla miłośników piękna, którzy szukają pomysłów i porad dotyczących urządzania mieszkań i domów oraz miejscem, w którym projektanci i architekci będą mogli pokazać swoje realizacje.

Chcesz wiedzieć więcej?
Serwis Trenuj z Nami współpracuje z PRoud Voice 25.03.2012 Serwis Trenuj z Nami współpracuje z PRoud Voice

Agencja PRoud Voice w marcu rozpoczęła współpracę z portalem informacyjnym TrenujzNami.pl. Serwis powstaje w celu zapewnienia internautom dostępu do najnowszych oraz najciekawszych informacji o tematyce aktywnego spędzania czasu, rekreacji i sportu. Agencja odpowiada za kontakty z mediami oraz komunikację w mediach społecznościowych.

Chcesz wiedzieć więcej?
Otwarcie Pracowni Mody i Stylu Safio 10.03.2012 Otwarcie Pracowni Mody i Stylu Safio

Warsztaty makijażu, konsultacje ze stylistką i dietetyczką oraz premiera letniej kolekcji butów Loft37.pl. To tylko kilka atrakcji jakie czekają na otwarciu nowej Pracowni Mody i Stylu Safio, przy ulicy Dubois 22 we Wrocławiu.

Chcesz wiedzieć więcej?
PRoud Voice dla portalu wnętrzarskiego 01.03.2012 PRoud Voice dla portalu wnętrzarskiego

Agencja PRoud Voice w lutym rozpoczęła współpracę z serwisem wnętrzarskim RoomInspire.com. W ramach prowadzonych działań public relations, agencja odpowiedzialna będzie za współpracę z dziennikarzami, komunikację w mediach społecznościowych oraz doradztwo z zakresu PR.

Chcesz wiedzieć więcej?
Warsztaty biżuterii z HooDoo Band 25.01.2012 Warsztaty biżuterii z HooDoo Band

Wokalistka wrocławskiego zespołu HooDoo Band i aktorka Teatru Lalek- Patrycja Łacina-Miarka, poprowadzi sobotnie warsztaty robienia biżuterii w butiku Safio. W programie znajdą się także techniki projektowania biżuterii sutasz oraz kiermasz kolczyków, bransoletek i broszek.

Chcesz wiedzieć więcej?
Sztuka makijażu wieczorowego 20.01.2012 Sztuka makijażu wieczorowego

O tym jak odpowiednio dobrać kolory do typu urody, umiejętnie nałożyć brokat na twarz, rozświetlić oczy i profesjonalnie przykleić kępki rzęs, dowiemy się 26 stycznia podczas warsztatów robienia wieczorowego makijażu w butiku Safio

Chcesz wiedzieć więcej?
PRoud Voice dla Dolnośląskiego Centrum Filmowego 02.01.2012 PRoud Voice dla Dolnośląskiego Centrum Filmowego

Z początkiem roku agencja PRoud Voice rozpoczęła współpracę z DCF-em, Dolnośląskim Centrum Filmowym. Agencja zajmie się strategią komunikacji nowego kina w obrębie social media na platformie Facebook.com oraz doradztwem z zakresu PR.

Chcesz wiedzieć więcej?
Wesołych Świąt! 23.12.2011 Wesołych Świąt!

Pełnych uśmiechu, kolorów i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku, życzy zespół Proud Voice.

Chcesz wiedzieć więcej?
Makijaż sylwestrowy od kuchni 21.12.2011 Makijaż sylwestrowy od kuchni

Niezależnie od tego, gdzie spędzimy noc sylwestrową, nasz makijaż powinien błyszczeć i wytrzymać do rana. O tym jak odpowiednio podkreślić oczy i dodać im blasku, dowiemy się 29 grudnia w butiku Safio

Chcesz wiedzieć więcej?
Dzień Otwarty z Loft37 w butiku Safio 08.12.2011 Dzień Otwarty z Loft37 w butiku Safio

Będzie okazja do zobaczenia, przymierzenia i kupna nowej, zimowej kolekcji tych unikatowych butów. Obuwie Loft37.pl dostępne jest w sklepie internetowym oraz w kilku butikach w Polsce. We Wrocławiu to jedna z niewielu okazji do obejrzenia ich na żywo.

Chcesz wiedzieć więcej?
Makijaż od podstaw w butiku Safio 14.11.2011 Makijaż od podstaw w butiku Safio

O tym jak wydobyć atuty urody, odpowiednio dobrać kolory i samodzielnie wykonać profesjonalny makijaż, dowiemy się 18 listopada podczas otwartych warsztatów robienia makijażu w butiku Safio.

Chcesz wiedzieć więcej?
Ciuch za ciuch w Łubu Dubu 14.11.2011 Ciuch za ciuch w Łubu Dubu

Kolejna, czwarta już edycja Swap Party, czyli bezgotówkowej wymiany ciuchów odbędzie się w sobotę 19 listopada w klubie Łubu Dubu. W programie imprezy znajdą się również darmowe konsultacje ze stylistami i wizażystami.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zrób sobie kolczyki -  warsztaty robienia biżuterii w butiku Safio
26.10.2011 Zrób sobie kolczyki - warsztaty robienia biżuterii w butiku Safio

Przerabianie naszyjników, bransoletek i kolczyków oraz nauka projektowania i wyrobu biżuterii pod okiem profesjonalnej instruktorki– tak zapowiadają się warsztaty w butiku Safio, które odbędą się w najbliższy piątek.

Chcesz wiedzieć więcej?
Drzwi Otwarte w pracowni MOHAIR 26.10.2011 Drzwi Otwarte w pracowni MOHAIR

Premiera autorskiej sesji zdjęciowej i filmu promującego MOHAIR, koncerty oraz wernisaż prac wrocławskich artystów, metamorfozy wizerunkowe oraz bezpłatne konsultacje z fryzjerami i wizażystami – to tylko kilka atrakcji, jakie czekają 5 listopada w pracowni MOHAIR.

Chcesz wiedzieć więcej?
Markowo nie znaczy drogo, czyli modowe perełki we Wrocławiu 17.10.2011 Markowo nie znaczy drogo, czyli modowe perełki we Wrocławiu

Zwiewne sukienki z Mediolanu, unikatowe płaszcze prosto z Florencji, czy modne apaszki i kwieciste tuniki z najnowszych kolekcji firm włoskich. To tylko kilka perełek jakie można znaleźć w nowym butiku Safio przy ulicy Dubois 22 we Wrocławiu.

Chcesz wiedzieć więcej?
PRoud Voice dla pracowni MOHAIR 09.10.2011 PRoud Voice dla pracowni MOHAIR

Od początku października PRoud Voice współpracuje z pracownią MOHAIR we Wrocławiu. Agencja odpowiada za kreację oraz organizację eventów, media relations oraz zapewnia szeroko pojęte doradztwo w zakresie komunikacji marketingowej.

Chcesz wiedzieć więcej?
Agencja PRoud Voice z butikiem Safio 04.10.2011 Agencja PRoud Voice z butikiem Safio

Od października agencja PRoud Voice przygotowuje oraz realizuje strategię działań komunikacyjnych dla Safio, butiku odzieżowego z odzieżą outletową. Współpraca obejmuje wsparcie wizerunkowe, kontakty z mediami oraz organizację eventów. PRoud Voice prowadzi też kampanię w mediach społecznościowych. Kontrakt podpisano na trzy miesiące z możliwością przedłużenia.

Chcesz wiedzieć więcej?
PRoud Voice z klubami i restauracją 15.09.2011 PRoud Voice z klubami i restauracją

Agencja PRoud Voice rozpoczęła współpracę z wrocławską restauracją i klubem Novocaina oraz lokalem Casa de la Musica. Zadaniem agencji jest m.in. stworzenie i realizacja strategii komunikacyjnej w obszarze social media na platformie społecznościowej Facebook.

Chcesz wiedzieć więcej?

Klienci o Proud Voice:

Poziom świadczonych usług Proud Voice w pełni spełnia nasze oczekiwania. Agencja dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym. Wykazała się profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy. Piotr Naumowicz, Proud Pixels

Współpraca z agencją Proud Voice układała się bardzo dobrze, wszelkie uwagi i propozycje zmian w bieżących działaniach zostały uwzględnione szybko i bezbłędnie. Z przyjemnością mogę polecić usługi Proud Voice ze względu na profesjonalizm w realizacji różnorodnych projektów w zakresie działań PR. Mieszko Wiktorski, Arach